
Двотактний човновий мотор Ямаха 15
- В наявності
- Код: 02-7770042622
102 485 ₴
100 425 ₴
-2%
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Є запитання? Цікавить Двотактний лодочний мотор Ямаха 15 - Yamaha 15FMHS, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com| Основні | |
|---|---|
| Вага | 36 кг |
| Виробник | YAMAHA |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм двигуна | 246 куб. см |
| Тип | Новий |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 24 л |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Хід поршня | 50 мм |
| Потужність | 15 к. с. |
| Матеріал гвинта | Алюміній |
| Система запуску | Ручний запуск |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Охолодження двигуна | Рідинне |
| Висота транца | 381 мм |
| Передаточне ставлення | 2.08 |
| Система управління | Румпельна |
| Механізм підйому | Ручний |
| Система змащення | Суміш бензину з маслом |
| Положення передач | Вперед, Нейтраль, Назад |
| Тип паливного бака | Зовнішній |
| Рух по мілководдю | Так |
| Система запалювання | CDI |
- Ціна: 100 425 ₴



