
Kolibri KM-245 rug човен надувний моторний Колібрі 245 із рейковим килимком
- В наявності
- Код: 02-7771058114
16 950 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Є запитання? Цікавить Kolibri KM-245 човен надувний моторний Колібрі 245 із рейковим килимком, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com/ua/| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Вага | 32 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 260 кг |
| Діаметр балона | 38 см |
| Довжина | 245 см |
| Довжина кокпита | 150 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Тип | Моторна |
| Тип дна | Фанерний пайол-книжка без стрингерів |
| Транець | Вбудований |
| Ширина | 150 см |
| Ширина кокпіта | 65 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 5 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
- Ціна: 16 950 ₴
