
Kolibri KM-360DSL човен кільовий моторний Колібрі 360 ДСЛ з жорстким настилом
- В наявності
- Код: 02-7772048164
40 080 ₴
- +380 (96) 123-48-55
Надувний човен KM-360DSL від Kolibri
Серія SL або Sea Line – це потужні човни посиленого оснащення і підвищеної безпеки, розроблені для інтенсивного використання. Відмінний вибір для професіоналів.
Технічні особливості моделі KM-360DSL
| Обтічний корпус, що звужується до носа. | |
| Оновлений яскравий дизайн. | |
| Монолітна днищева конструкція з фанерного настилу, посилена алюмінієвими стрингерами. | |
| Надувний кіль. |

Kolibri KM-360DSL – вибір професіоналів
| Надійна і довговічна Човен з 5-слойного армованого ПВХ німецького виробництва. Щільність матеріалу становить 1100 г/м2. Він дуже міцний, стійкий до впливу солоної води, ультрафіолетові промені, горючих речовин, цвілі, гнилизни, різких перепадів температур, стирання та порізів! такий човен прослужить вам дуже довго. |
| Підвищена безпека на воді Конструкція корпусу човна розділена на окремі гермоотсеки. Навіть якщо один відсік проб'ється, човен залишиться на плаву за рахунок інших. У KM-360 DSL поміщається до 5 осіб. Її вантажопідйомність становить 632 кг. Човен ходить як з веслами, так і з мотором. На неї можна встановлювати двигуни потужністю до 20 к.с. |
Замовляйте човен KM-360DSL у офіційного представника!
У нас мінімальні ціни, без посередницьких накруток. Швидка і безкоштовна Доставка в будь-який регіон.
Схема замовлення
Заявка на сайті або за телефоном
Зворотний дзвінок менеджера
Готівкова та безготівкова форма оплати
Доставка обраним способом
Є запитання? Цікавить Kolibri KM-360DSL човен кільовий моторний Колібрі 360 ДСЛ з жорстким настилом, потрібна допомога у оформленні замовлення?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Вантажопідйомність | 632 кг |
| Діаметр балона | 42 см |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Пасажиромісткість | 5 |
| Кількість гермовідсіків | 4 |
| Ширина | 161 см |
| Транець | Вбудований |
| Ширина кокпіта | 90 см |
| Тип човна | Надувний човен |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Кіль | Надувний |
| Вага | 62.5 |
| Довжина | 360 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип | Моторно-кільової |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Тип дна | Фанерний пайол зі стрингерами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
| Параметри двигуна | |
| Максимальна потужність мотора | 20 л. с. |
- Ціна: 40 080 ₴





