
Kolibri KM-330D човен надувний кільовий моторний Колібрі КМ 330 д профі
- В наявності
- Код: 02-7770048163
32 270 ₴
- +380 (96) 123-48-55
Надувний човен KM-330D від Kolibri
Модель KM-330D добре експлуатується під веслами і з мотором. Це потужна, компактна в складеному вигляді і зручна човен, розрахована на тривалу експлуатацію. У складеному вигляді човен займає мало місця, легко перевозиться в багажнику. Збирається/розбирається модель всього за 10-15 хвилин.
Модель KM-330D виготовляється з п'ятишарового ПВХ
| Щільність матеріалу 950 г/м2. | |
| Стійкий до солоній воді, прямим сонячним променям, порізів, проколів, згинанню, різких перепадів температури, корозії і зносу. | |
| Розрахований на тривалий термін служби. | |
| Офіційна гарантія на човен 3 роки. |

Kolibri KM-330D – запорука Вашого комфорту і безпеки
| Відмінний вибір для колективної риболовлі Човен здатна вмістити до 4 осіб зі спорядженням загальною вагою до 455 кг Це вдале придбання не тільки для любителів риболовлі, але і мисливців, а також шанувальників відпочинку на воді, в тому числі і екстремального. | |
| Жорсткий настил Забезпечує комфортну експлуатацію. Суцільний розбірної настил посилений алюмінієвими стрингерами. Він гарантує стійкість і дасть можливість рибалити на човні стоячи. |
На Kolibri KM-330D можна встановити мотор потужністю до 15 к. с.
Схема замовлення
Заявка на сайті або за телефоном
Зворотний дзвінок менеджера
Готівкова та безготівкова форма оплати
Доставка обраним способом
Є запитання? Цікавить Kolibri KM-330D човен надувний кільовий моторний Колібрі КМ 330 д профі, потрібна допомога у оформленні замовлення?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Вантажопідйомність | 455 кг |
| Діаметр балона | 42 см |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Кількість гермовідсіків | 4 |
| Ширина | 160 см |
| Транець | Вбудований |
| Довжина кокпіту | 235 см |
| Ширина кокпіта | 75 см |
| Тип човна | Надувний човен |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Кіль | Надувний |
| Вага | 58 |
| Довжина | 330 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип | Моторно-кільової |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Тип дна | Фанерний пайол зі стрингерами |
| Параметри двигуна | |
| Максимальна потужність мотора | 15 л. с. |
- Ціна: 32 270 ₴





