
Kolibri KM-330DL човен надувний кільовий моторний Колібрі 330 DL з фанерним настилом
- Немає в наявності
- Код: 02-7771048165
30 385 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотиримісна надувна кільової моторний човен Колібрі КМ-330DL з жорстким настилом – книжкою.
Заводський артикул: Kolibri KM-330DL.
Моторні човни Колібрі 330 мають надувний кіль. З надувним кілем човен краще ходить по хвилях. На човен можна ставити човнові мотори потужністю до 15 к. с.
Ще однією особливістю надувного човна є круглі задні частини балонів.
Якість на надувні човни Kolibri підтверджується заводською гарантією 36 місяців.
Є запитання? Цікавить Kolibri KM-330DL човен надувний кільовий моторний Колібрі 330 DL з фанерним настилом, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Вантажопідйомність | 455 кг |
| Діаметр балона | 42 см |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Кількість гермовідсіків | 4 |
| Ширина | 160 см |
| Транець | Вбудований |
| Довжина кокпіту | 250 см |
| Ширина кокпіта | 75 см |
| Тип човна | Надувний човен |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Кіль | Надувний |
| Вага | 52 |
| Довжина | 330 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип | Моторно-кільової |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Тип дна | Фанерний пайол-книжка без стрингерів |
- Ціна: 30 385 ₴





