
Kolibri К-280СТ rug човен надувний Колібрі 280 з рейковим килимом
- Немає в наявності
- Код: 02-7772048137
13 900 ₴
- +380 (96) 123-48-55
Надувний човен К-280СТ RUG
К-280СТ RUG – це модель з збільшеним діаметром балона. Відмінно проявляє себе навіть в умовах істотного хвилювання водойми. Це вдалий вибір для рибалок, мисливців, а також всіх, хто віддає перевагу активний відпочинок на воді.
К-280СТ RUG – вигідне придбання
| Відмінно ходить під веслами і з мотором. | |
| Складена човен займає мало місця, її легко перевозити в багажнику авто. |
| Збирається/розбирається за 10-15 хвилин. | |
| Розрахована на екіпаж до 3-х чоловік, загальна вантажопідйомність човна 310 кг. |

Для комфорту і безпеки на воді вибирайте К-280СТ RUG
| Збільшений діаметр балонів – цілих 38 см. | |
| Передбачено кріплення для навісного транця – встановлюється опціонально. |
| Рейковий настил-килимок – йде не тільки під сидіннями, але і в носовій частині. | |
| Максимальна потужність встановлюваного мотора – 3 к.с. |
Кращі умови співпраці
Інтернет-магазин Лодки України є офіційним представником ТМ Kolibri. Ми співпрацюємо безпосередньо з заводом і пропонуємо найвигідніші умови: тільки оригінальну продукцію, мінімальні ціни і швидку доставку. У вартості наших човнів немає посередницьких накруток, найнижчі ціни – від виробника. Більшість представлених моделей є в наявності, тому ми гарантуємо максимально швидку доставку. Всі вироби додатково перевіряються перед відправленням, на човни діє офіційна гарантія 3 роки.
Схема замовлення
Заявка на сайті або за телефоном
Зворотний дзвінок менеджера
Готівкова та безготівкова форма оплати
Доставка обраним способом
Є запитання? Цікавить Kolibri К-280СТ rug човен надувний Колібрі 280 з рейковим килимом, потрібна допомога у оформленні замовлення?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Вантажопідйомність | 310 кг |
| Діаметр балона | 38 см |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Ширина | 140 см |
| Транець | Навісний |
| Довжина кокпіту | 205 см |
| Ширина кокпіта | 65 см |
| Тип човна | Надувний човен |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Вага | 28 |
| Довжина | 280 см |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
| Параметри двигуна | |
| Максимальна потужність мотора | 3 л. с. |
- Ціна: 13 900 ₴








