
Kolibri К-270Т book човен надувний Колібрі 270 з книжкою
- В наявності
- Код: 02-7771048139
15 495 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісний гребний надувний човен Колібрі K-270Т з кріпленням під навісний транець (ставиться опціонально, не йде в заводській комплектації) і суцільним фанерним настилом книжкою.
Заводський артикул: Kolibri K-270 + настил книжка.
Завдяки навісного транцем і вантажопідйомності в 241 кг на човен можна ставити малопотужні човнові мотори до 3,5 к.с.
Суцільний фанерний настил-книжка дозволяє рибалити на Колібрі 270 стоячи.
Якість на надувні човни Kolibri 270 підтверджено заводською гарантією 36 місяців.
Є запитання? Цікавить Kolibri К-270Т book човен надувний Колібрі 270 з книжкою, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Вантажопідйомність | 241 кг |
| Довжина | 270 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ширина | 130 см |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Тип дна | Фанерний пайол-книжка без стрингерів |
| Діаметр балона | 34 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Транець | Навісний |
| Вид човна | Надувний човен |
| Ширина кокпіта | 65 см |
| Довжина кокпита | 195 см |
| Вага | 24 |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
- Ціна: 15 495 ₴








