
Kolibri KM-200 book човен надувний Колібрі 200 з книжкою
- Немає в наявності
- Код: 02-7772048128
16 740 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити одномісний надувний моторний човен Колібрі КМ-200 з книжкою. Вага човна 22 кг, вантажопідйомність 250 кг . Човен Колібрі КМ-200 з розмірами 200х140 см. Розмір балонів 38 см. Внутрішні розміри надувного човна 110х64 см. Ціна Колібрі КМ-200 з офіційною гарантією 3 роки. Колір надувний човен Колібрі зелений або світло-сірий.
Є запитання? Цікавить Kolibri KM-200 book човен надувний Колібрі 200 з книжкою, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Вантажопідйомність | 265 кг |
| Діаметр балона | 38 см |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Ширина | 140 см |
| Транець | Вбудований |
| Довжина кокпіту | 110 см |
| Ширина кокпіта | 64 см |
| Тип човна | Надувний човен |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Вага | 32 |
| Довжина | 260 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип | Моторна |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Тип дна | Фанерний пайол-книжка без стрингерів |
| Параметри двигуна | |
| Максимальна потужність мотора | 3.5 л. с. |
- Ціна: 16 740 ₴
