
Підводна камера Lucky FL180AR
- В наявності
- Код: 02-7770057804
4 987 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucky |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 360 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина | 20 м |
| Загальний кут випромінювання | 120 град. |
| Особливості | Русифікація, Визначення розміру і глибини риби, Відображення структури дна, Живлення від батарейок/акумулятора |
| Розташування корпусу | Переносне |
| Стан | Новий |
| Тип | Підводна відеокамера |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 4.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 320×240 |
| Тип екрану | Кольоровий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Робоча температура | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКБ | 4000 маг |
| Артикул виробника | FL180AR |
| Видимість в прозорій воді | до 5 метрів |
| Запис відео | Так |
| Зарядний пристрій | В комплекті |
| Оптика | Sony COLOR CMOS/CCD, HD TV 1000 |
| Підсвічування | Інфрачервона, 4 LED, відключається по необхідності |
| російське меню | Присутній |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Екран | Кольоровий LCD |
- Ціна: 4 987 ₴
