
Kolibri KM-260D човен надувний із кілем моторний Колібрі КМ 260 д профі
- Немає в наявності
- Код: 02-7770058116
23 125 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Є запитання? Цікавить Kolibri KM-260D човен надувний із кілем моторний Колібрі КМ 260 д профі, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com/ua/| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 4 |
| Вага | 42 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 270 кг |
| Діаметр балона | 38 см |
| Довжина | 260 см |
| Довжина кокпита | 170 см |
| Кіль | Надувний |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Тип | Моторно-кільової |
| Тип дна | Фанерний пайол-книжка без стрингерів |
| Транець | Вбудований |
| Ширина | 165 см |
| Ширина кокпіта | 65 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 5 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
- Ціна: 23 125 ₴
