
Kolibri KM-360D човен надувний кільовий моторний Колібрі КМ 360 д профі
- В наявності
- Код: 02-7770048164
35 125 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувні моторні човни Колібрі 360 із суцільним розбірним фанерним настилом.
Заводський артикул: Kolibri KM-360D профі. Внутрішні розміри надувного човна і вантажопідйомність 632 кг дозволяють брати на борт до 5 осіб. На човен можна ставити човнові мотори потужністю до 20 к.с.
Човен відноситься до професійної серії і виготовляється з армованого ПВХ. Більше характеристик дивіться нижче в таблиці.
Якість надувний човен Kolibri 360D підтверджено заводською гарантією 36 місяців.
Є запитання? Цікавить Kolibri KM-360D човен надувний кільовий моторний Колібрі КМ 360 д профі, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Вантажопідйомність | 632 кг |
| Діаметр балона | 42 см |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Пасажиромісткість | 5 |
| Кількість гермовідсіків | 4 |
| Ширина | 160 см |
| Транець | Вбудований |
| Ширина кокпіта | 90 см |
| Тип човна | Надувний човен |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Кіль | Надувний |
| Вага | 62.5 |
| Довжина | 360 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип | Моторно-кільової |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Тип дна | Фанерний пайол зі стрингерами |
| Параметри двигуна | |
| Максимальна потужність мотора | 20 л. с. |
- Ціна: 35 125 ₴






