
Kolibri К-290Т book човен надувний Колібрі 290 з книжкою
- Немає в наявності
- Код: 02-7771048140
15 690 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребний надувний човен Колібрі K-290Т з кріпленням під навісний транець (ставиться опціонально, не йде в заводській комплектації) і суцільним фанерним настилом книжкою.
Заводський артикул: Kolibri K-290Т + настил книжка.
На всі надувні човни Колібрі 290 ставиться навісний транець. Завдяки цьому пристосуванню на веслувальну човен можна ставити малопотужні човнові мотори до 3,5 к.с.
Суцільний фанерний настил книжка надає днища жорсткості і дозволяє рибалити стоячи.
Якість човни Колібрі підтверджується заводською гарантією 36 місяців.
Є запитання? Цікавить Kolibri К-290Т book човен надувний Колібрі 290 з книжкою, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Вантажопідйомність | 260 кг |
| Довжина | 290 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ширина | 130 см |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Тип дна | Фанерний пайол-книжка без стрингерів |
| Діаметр балона | 34 см |
| Транець | Навісний |
| Вид човна | Надувний човен |
| Ширина кокпіта | 65 см |
| Довжина кокпита | 215 см |
| Вага | 24.5 |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
- Ціна: 15 690 ₴







