
Kolibri КМ-280 book човен надувний моторний Колібрі 280 з книжкою
- В наявності
- Код: 02-7772048130
21 105 ₴
- +380 (96) 123-48-55
Надувний човен КМ-280 Book від Kolibri
КМ-280 Book – це універсальна модель серії СТАНДАРТ, яка однаково добре проявляє себе як під веслами, так і з мотором. Вона дуже зручна: легка, компактна в складеному вигляді і збирається/розбирається всього за 10-15 хвилин!
Ключові особливості моделі КМ-280 Book
| Матеріал човен виготовляється із зносостійкого 5-слойного імпортного ПВХ. Щільність тканини 950 г/м2. Такий матеріал стійкий до вигинів і стирання, витримує вплив сонячних променів, солоної води і перепади температури. | |
| Шви – зварні, виконуються установками ТВЧ. |
Kolibri КМ-280 Book – висока якість за низькою ціною
| Суцільний фанерний настил книжкою Днище в човна виконано з склеєних фанерних пластин. Вони міцні і легкі, на них зручно стояти, закидаючи спінінг. Це бюджетний варіант настилу, функціональний і недорогий. Забезпечує тверду поверхню під ногами, роблячи експлуатацію плавзасоби більш комфортним. | |
| Маневреність Човен з хорошою вантажопідйомністю – 351 кг. На борт можна взяти до 3-х чоловік. При цьому він маневрений, добре входить в повороти, швидко розвертається і легко маневрує. |

Купуйте човен у офіційного представника виробника!
Наша фірма підтримує мінімальні ціни на лодки, так як ми наладили прямі поставки с заводу. На все моделі розповсюджується офіційна гарантія 3 роки.
Схема замовлення Колібрі КМ-280.
Замовлення на сайті чи по телефону.
Зворотній дзвінок від менеджера.
Готівкова та безготівкова форма платежу.
Доставка обраним способом.
Є запитання? Цікавить Kolibri КМ-280 book човен надувний моторний Колібрі 280 з книжкою, потрібна допомога у оформленні замовлення?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Вага | 29 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 351 кг |
| Діаметр балона | 38 см |
| Довжина | 280 см |
| Довжина кокпита | 190 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Тип | Моторна |
| Тип дна | Фанерний пайол-книжка без стрингерів |
| Транець | Вбудований |
| Ширина | 148 см |
| Ширина кокпіта | 70 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 5 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
- Ціна: 21 105 ₴







