
Kolibri KM-300 човен надувний моторний Колібрі 300 без настилу
- В наявності
- Код: 02-7770048131
16 870 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моторний надувний човен Колібрі КМ-300 двомісний без додаткового настилу.
Заводський артикул: Kolibri KM-300.
На лодку можна ставити лодочні двигуни до 8 лс.
Якість надувного човна Колібрі 300 підтверджено заводською гарантією 36 місяців.
Детальні характеристики надувного човна у відповідному розділі сайту.
Є запитання? Цікавить Kolibri KM-300 човен надувний моторний Колібрі 300 без настилу, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
| Максимальна потужність мотора | 8 л. с. |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Вага | 30 |
| Основні | |
| Вантажопідйомність | 400 кг |
| Діаметр балона | 42 см |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Транець | Вбудований |
| Довжина кокпіту | 205 см |
| Ширина кокпіта | 75 см |
| Тип човна | Надувний човен |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип | Моторна |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Тип дна | Без настилу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 см |
| Довжина | 300 см |
- Ціна: 16 870 ₴






