
Kolibri КМ-300 book човен надувний моторний Колібрі 300 з книжкою
- В наявності
- Код: 02-7772048131
22 430 ₴
- +380 (96) 123-48-55
Надувний човен КМ-300 Book від Kolibri
Модель з плоским дном стане вдалим придбанням для любителів активного відпочинку на воді, рибалки і полювання. Це повнорозмірна човен з поліпшеною геометрією носовій частині, яка відмінно проявляє себе в умовах підвищеного хвилювання води. Вона стійка, маневрена і легко керована.
Модель КМ-300 Book виготовляється з п'ятишарового ПВХ
| Матеріал щільністю 950 г/м2 – стійкий до прямих сонячних променів, солоній воді, порізів, проколів і згинання. |
| Розрахований на тривалий термін служби – тільки офіційна гарантія на човен становить 3 роки. |

Kolibri КМ-300 Book – гарантія Вашого комфорту і безпеки
| Висока якість Човен Kolibri українського виробництва. Вони виготовляються на сучасному обладнанні, з імпортних матеріалів. Шви зварні, виконуються установками ТВЧ. Такі вироби розраховані на багаторічну експлуатацію. | |
| Маневреність Модель КМ-300 Book чудово ходить по очерету. Легко керується та досить безпечна на воді. |
| Оптимальні розміри та вага. Човен відрізняється високою функціональністю та не займає багато місця. | |
| Жорстка слань. Суцільна фанерна слань книжка – один з самих зручних варіантів. У такому човні можна рибалити стоячи. |
На Kolibri КМ-300 Book можна встановити двигун потужністю до 8 к.с.
Схема замовлення човна Колібрі КМ-300:
Замовлення на сайті чи по телефону.
Зворотній дзвінок менеджера.
Готівкова та безготівкова форми платежу.
Доставка обраним способом.
Є запитання? Цікавить Kolibri КМ-300 book човен надувний моторний Колібрі 300 з книжкою, потрібна допомога у оформленні замовлення?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 160 см |
| Тип | Моторна |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Вантажопідйомність | 400 кг |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Тип дна | Фанерний пайол-книжка без стрингерів |
| Діаметр балона | 42 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Транець | Вбудований |
| Вид човна | Надувний човен |
| Ширина кокпіта | 75 см |
| Довжина кокпита | 205 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 8 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
- Ціна: 22 430 ₴






