
Kolibri KM-330 човен надувний моторний Колібрі 330 без настилу
- В наявності
- Код: 02-7770048132
17 845 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотиримісні надувні моторні човни Колібрі 330 без днищевого настилу.
Заводський артикул: Kolibri KM-330 без настилу.
Моторний човен Колібрі 330 йде з перепускними клапанами для регулювання підвищеного тиску на сонці.
На човен можна ставити човнові мотори потужністю до 12 к.с. Балони 42 см гарні на хвилі. Більше характеристик дивіться в наведеній нижче таблиці.
Якість на надувні човни Kolibri 330 підтверджено заводською гарантією 36 місяців.
Є запитання? Цікавить Kolibri KM-330 човен надувний моторний Колібрі 330 без настилу, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Вантажопідйомність | 450 кг |
| Діаметр балона | 42 см |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Ширина | 160 см |
| Транець | Вбудований |
| Довжина кокпіту | 235 см |
| Ширина кокпіта | 75 см |
| Тип човна | Надувний човен |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Вага | 31 |
| Довжина | 330 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип | Моторна |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Тип дна | Без настилу |
| Параметри двигуна | |
| Максимальна потужність мотора | 12 л. с. |
- Ціна: 17 845 ₴








