
Kolibri КМ-330 book човен надувний моторний Колібрі 330 з книжкою
- В наявності
- Код: 02-7772048132
23 595 ₴
- +380 (96) 123-48-55
Надувний човен КМ-330 Book
Модель КМ-330 Book – це стандартна плоскодонна човен без кіля. Відмінно ходить як під веслами, так і з мотором. Плавзасіб повнорозмірне, з транцем на бетонних опорах. Днищевий настил-книжка гарантує підвищений комфорт і безпека.
КМ-330 Book – вдале придбання
| Виконана з 5-слойного ПВХ щільністю 950 г/м2. Основні вузли зварені установками ТВЧ. | |
| Класична форма корпусу. | |
| Сидіння рухливі, на рейці. | |
| Збирається/розбирається за 15 хвилин. |

Для безпеки та комфорту на воді вибирайте КМ-330 Book
| Практичність у човні міститься до 4-х чоловік. Вантажопідйомність плавзасоби 450 кг. Модель містка і зручна. |
| Універсальність човен ходить під веслами або з мотором. На дану модель можна встановити двигун потужністю до 12 к.с. |
Завжди вигідне співробітництво
Як офіційний представник ТМ Kolibri, інтернет-магазин Лодки України пропонує кращі умови. У нас представлена оригінальна продукція високої якості, ми гарантуємо мінімальні ціни і оперативну доставку в будь-який регіон. Ми реалізуємо човна без посередницьких накруток, за цінами виробника. Регулярно поповнюємо запаси на складах і готові доставити замовлення в найкоротші терміни. На всі моделі Kolibri діє офіційна гарантія 3 роки.
Схема замовлення
Заявка на сайті або за телефоном
Зворотний дзвінок менеджера
Готівкова та безготівкова форма оплати
Доставка обраним способом
Є запитання? Цікавить Kolibri КМ-330 book човен надувний моторний Колібрі 330 з книжкою, потрібна допомога у оформленні замовлення?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Вага | 34 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 450 кг |
| Діаметр балона | 42 см |
| Довжина | 330 см |
| Довжина кокпита | 235 см |
| Кіль | Надувний |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Тип | Моторна |
| Тип дна | Фанерний пайол-книжка без стрингерів |
| Транець | Вбудований |
| Ширина | 160 см |
| Ширина кокпіта | 75 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 12 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
- Ціна: 23 595 ₴







