
Kolibri KM-400DSL човен кільовий моторний Колібрі 400 з жорстким фанерним настилом
- В наявності
- Код: 02-7770048167
54 775 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моторні надувні лодки Колібрі КМ-400DSL із розбірним фанерним дном.
Заводський артикул KM-400DSL.
Моторні човни Kolibri мають відмінну якість, яка підтверджена заводською гарантією 36 місяців.
Є запитання? Цікавить Kolibri KM-400DSL човен кільовий моторний Колібрі 400 з жорстким фанерним настилом, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 4 |
| Вага | 89 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 700 кг |
| Діаметр балона | 49 см |
| Довжина | 400 см |
| Довжина кокпита | 300 см |
| Кіль | Надувний |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Пасажиромісткість | 6 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Тип | Моторно-кільової |
| Тип дна | Фанерний пайол зі стрингерами |
| Транець | Вбудований |
| Ширина | 190 см |
| Ширина кокпіта | 95 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 35 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
- Ціна: 54 775 ₴



