
Fisher_55 - човновий електродвигун Фішер 55
- В наявності
- Код: 02-7770056120
10 406 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Човновий електродвигун Фішер 55.
Максимальна вага човна 1100 кг.
Офіційна гарантія на човнові електромотори Fisher 55 від магазину Човни України становить 2 роки.
Є запитання? Цікавить Fisher_55 - човновий електродвигун Фішер 55, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рух по мілководдю | Так |
| Механізм підйому | Ручний |
| Система управління | Румпельна |
| Тип | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага човна | 1250 |
| Потужність електромотора | 624 Вт |
| Призначення | Прісна вода |
| Передачі | 5 вперед - 3 назад |
| Харчування | 12 В |
| Тягове зусилля | 25 кг |
- Ціна: 10 406 ₴
