
Kolibri K-270T air човен двомісний Колібрі 270 з надувним дном
- Немає в наявності
- Код: 02-7772048139
16 535 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити двомісний надувний човен Kolibri з кріпленням для встановлення навісного транця Колібрі К-270Т з надувним настилом. Вага човна 23 кг, вантажопідйомність 241 кг Човен Колібрі K-270Т з розмірами 270х130 см. Розмір балонів 34 см. Внутрішні розміри надувного човна 195х62 см. Ціна Колібрі К-270Т з офіційною гарантією 3 роки. Колір надувний човен Колібрі зелений або світло-сірий.
Є запитання? Цікавить Kolibri K-270T air човен двомісний Колібрі 270 з надувним дном, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Вага | 23 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 241 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 270 см |
| Довжина кокпита | 195 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Тип дна | Надувне |
| Транець | Навісний |
| Ширина | 130 см |
| Ширина кокпіта | 65 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
- Ціна: 16 535 ₴
