
Kolibri K-290T air човен двомісний Колібрі 290 з надувним дном
- Немає в наявності
- Код: 02-7772048140
17 015 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити тримісний надувний човен Kolibri з кріпленням для встановлення навісного транця Колібрі К-290Т з надувним настилом. Вага човна 23,5 кг, вантажопідйомність 260 кг Човен Колібрі K-290Т з розмірами 290х130 см. Розмір балонів 34 см. Внутрішні розміри надувного човна 215х62 см. Ціна Колібрі К-290Т з офіційною гарантією 3 роки. Колір надувний човен Колібрі зелений або світло-сірий.
Є запитання? Цікавить Kolibri K-290T air човен двомісний Колібрі 290 з надувним дном, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Вага | 25 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 260 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 290 см |
| Довжина кокпита | 215 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Тип дна | Надувне |
| Транець | Навісний |
| Ширина | 130 см |
| Ширина кокпіта | 65 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
- Ціна: 17 015 ₴
