
Kolibri КМ-280 air човен надувний під мотор Колібрі 280 з надувним настилом
- В наявності
- Код: 02-7773048130
22 730 ₴
+380 (63) 123-48-55
- +380 (96) 123-48-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити двомісний надувний моторний човен Колібрі КМ-280 з надувним настилом. Вага човна 29 кг, вантажопідйомність 351 кг. Човен Колібрі КМ-280 з розмірами 280х148 см. Розмір балонів 38 см. Внутрішні розміри надувного човна 190х70 см. Ціна Колібрі КМ-280 з офіційною гарантією 3 роки. Колір надувний човен Колібрі зелений або світло-сірий.
Є запитання? Цікавить Kolibri КМ-280 air човен надувний під мотор Колібрі 280 з надувним настилом, потрібна допомога у оформленні замовлення?
Чекаємо на Ваш дзвінок
0631234855 (Лайф)
0961234855 (Київстар)
Адреса магазину на Prom: ua-lodki.com| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Вага | 27 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 351 кг |
| Діаметр балона | 38 см |
| Довжина | 280 см |
| Довжина кокпита | 190 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Тип | Моторна |
| Тип дна | Надувне |
| Транець | Вбудований |
| Ширина | 148 см |
| Ширина кокпіта | 70 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 5 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувне |
- Ціна: 22 730 ₴
